OPINIE

Pozostajemy w dobrych relacjach
z naszymi klientami.

Zobacz co mają do powiedzenia

Magdalena Sowa

Este Group Sp. z o.o.
zdjecie

Kosmetonomia to projekt, który odpowiada na potrzeby nowoczesnych kobiet w każdym wieku, które chcą rozwijać nie tylko swoją działalność beauty ale także swoją osobowość. To właśnie najbardziej cenię w szkoleniach kosmetonomii. Nastawienie na cel każdego klienta osobno. Pomoc w realizowaniu celów finansowych, zwiększenie dochodowości ze sprzedaży detalicznej, Magda uczy tego na własnym doświadczeniu. Prowadzi gabinet kosmetyczny od wielu lat, zatem jest także praktykiem i rozumie dokładnie problemy, z jakimi borykają się kosmetyczki i ich klienci. 

Na szkoleniach u Magdy panuje mega fajna atmosfera, jest charyzmatycznie ale i treściwie. 

Polecam serdecznie każdemu, kto chce zarabiać więcej i mieć z tego frajdę, a jednocześnie mniej pracy.

Adam Grzesik

Salon Kosmetyczny Piękne Ciało
zdjecie

Olbrzymią zachętą do skorzystania z usług Magdaleny Rycerz-Pal jako szkoleniowca i doradcy jest jej olbrzymia praktyczna wiedza i sprytne, proste sposoby do zastosowania od zaraz w każdym salonie kosmetycznym. Magda ma niesamowicie skuteczną odpowiedź na każdą obiekcję klientki i jest mistrzynią w sprzedaży kosmetyków oraz w sprzedaży pakietów zabiegowych. Polecam. Adam Grzesik - salon kosmetyczny Piękne Ciało w Opolu.

Emilia Wandałowska

kosmetolog

zdjecie

Pani Madzia to bardzo dobry szkoleniowiec, posiada ogromną wiedzę, przekazuje jej cały ogrom i oddaje pracy całe swoje serce. Zaraża swoją siłą, jestem gotowa do działania i pełna wiary w sukces! Jedno z najlepszych szkoleń w jakich miałam przyjemność uczestniczyć.

kosmetonomia.pl
kosmetonomia

Masz pytania?

Napisz do nas!