OPINIE

Pozostajemy w dobrych relacjach
z naszymi klientami.

Zobacz co mają do powiedzenia

Marzena Trawińska

Salon kosmetyczny Bellezza

zdjecie

Zaprosiłam Magdę do swojego gabinetu na indywidualne szkolenie z biznesowej konsultacji kosmetycznej.

Warsztaty otworzyły mi oczy :) i spowodowały, że zrozumiałam, na czym polega i na czym opiera się właściwie przeprowadzona konsultacja kosmetyczna.

Magda przeprowadziła najpierw część teoretyczną, a potem przeszłyśmy do „scenek”, to one były dla mnie najcenniejsze. Osobiście doświadczyłam jak skutecznie można przeprowadzić rozmowę z klientem, aby kupił kosmetyki i od razu serię zabiegów. Co ważne, bez uczucia naciągania.

Dzięki warsztatom wprowadziłam do swojego salonu sprzedaż kosmetyków z marki premium. Nie sprzedaję już tanich kosmetyków, zarabiam więcej.

Polecam wszystkim dziewczynom, które do tej pory przeprowadzały konsultację „na wyczucie, bez konkretnego planu.

Magdalena i Olga

Instytut Kosmetologii Beauty Life

zdjecie

Od początku współpracy z Magdą i Robertem, widzimy jak bardzo ważne jest dobranie odpowiedniej kolejności tematów, którymi się zajmujemy. Po każdym szkoleniu dokładany jest kolejny puzzel do układanki, która jak wierzymy już niebawem będzie spójną całością, która pozwoli prowadzić nam gabinet naszych marzeń. Szkolenia przeprowadzane są we wspaniałej atmosferze z dużą dawką wiedzy i uśmiechu, a przekazane informacje bardzo szybko wykorzystujemy w codziennej pracy. Widzimy, że tworzenie biznesu beauty to złożony proces i cieszymy się, że w tej drodze towarzyszy nam Kosmetonomia ?

Karolina Michalska

PUMED

zdjecie

Mam wielką przyjemność współpracować z Panią Magdaleną Rycerz-Pal od 2015 roku do chwili obecnej.

Panią Magdalenę cechuje sumienność oraz ogromne

zaangażowanie w każdą sprawę, której się podejmuje, a odpowiedzialność od zawsze była i jest gwarancją rzetelnie wykonanej pracy. Dzięki kreatywności, zdolnościom organizacyjnym oraz niezwykle czułej intuicji doskonale odnajduje się w pracy i we współpracy z ludźmi. Poziom, jaki Pani Magdalena reprezentuje w sposobie kierowania, a raczej zarządzania w ujęciu ogólnym jest niezwykle imponujący.

Pani Magdalena dzięki ogromnemu doświadczeniu, wiedzy oraz chęci potrafi tak ukierunkować innych, aby mogli rozwijać przede wszystkim to, co w nich najlepsze. Nigdy nie wyręcza, uczy i buduje innych.

Przywódca to najlepsze słowo, jakiego można użyć w odniesieniu do osoby Pani Magdaleny.

Nigdy nie zawiodła mojego zaufania. Życzę sobie i Państwu zawsze mieć Panią Magdalenę we współpracy.

Magdalena Sowa

Este Group Sp. z o.o.
zdjecie

Kosmetonomia to projekt, który odpowiada na potrzeby nowoczesnych kobiet w każdym wieku, które chcą rozwijać nie tylko swoją działalność beauty ale także swoją osobowość. To właśnie najbardziej cenię w szkoleniach kosmetonomii. Nastawienie na cel każdego klienta osobno. Pomoc w realizowaniu celów finansowych, zwiększenie dochodowości ze sprzedaży detalicznej, Magda uczy tego na własnym doświadczeniu. Prowadzi gabinet kosmetyczny od wielu lat, zatem jest także praktykiem i rozumie dokładnie problemy, z jakimi borykają się kosmetyczki i ich klienci. 

Na szkoleniach u Magdy panuje mega fajna atmosfera, jest charyzmatycznie ale i treściwie. 

Polecam serdecznie każdemu, kto chce zarabiać więcej i mieć z tego frajdę, a jednocześnie mniej pracy.

Adam Grzesik

Salon Kosmetyczny Piękne Ciało
zdjecie

Olbrzymią zachętą do skorzystania z usług Magdaleny Rycerz-Pal jako szkoleniowca i doradcy jest jej olbrzymia praktyczna wiedza i sprytne, proste sposoby do zastosowania od zaraz w każdym salonie kosmetycznym. Magda ma niesamowicie skuteczną odpowiedź na każdą obiekcję klientki i jest mistrzynią w sprzedaży kosmetyków oraz w sprzedaży pakietów zabiegowych. Polecam. Adam Grzesik - salon kosmetyczny Piękne Ciało w Opolu.

Emilia Wandałowska

kosmetolog

zdjecie

Pani Madzia to bardzo dobry szkoleniowiec, posiada ogromną wiedzę, przekazuje jej cały ogrom i oddaje pracy całe swoje serce. Zaraża swoją siłą, jestem gotowa do działania i pełna wiary w sukces! Jedno z najlepszych szkoleń w jakich miałam przyjemność uczestniczyć.

Asia

Szafir Studio Urody

zdjecie

Szkolenie w cudownej, przyjaznej atmosferze. \jak rozmowa z siostrą lub przyjaciółką przy kawie. 

Ogrom wiedzy przekazanej w prosty i jasny sposób. Czuję się zmotywowana do tego, aby podczas rozmowy z klientami być bardziej pewna siebie.

Bellezza

Salon Kosmetyczny Bellezza

zdjecie

Dziś drugie moje szkolenie z Magdą Rycerz-Pal i po raz drugi serdecznie polecam. Kolejna spora dawka praktycznej wiedzy, dzięki której moja wiedza wzrosła jako specjalisty w diagnostyce kosmetycznej.

Dominika Ibron

DK Kosmetologia Estetyczna

zdjecie

Kilka słów o szkoleniu...

Jestem pełna podziwu ogromem wiedzy i jej przekazaniem. Zawsze wychodzę od Was podbudowana, gotowa do działania, aby jak najlepiej wykonywać zawód kosmetologa. 

Trzy razy duże "P":

PRACA

PROGRES

PASJA

Do zobaczenia na następnych warsztatach.

Magdalena Maćków

Studio Urody Magda

zdjecie

Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie, duża dawka wiedzy, miła atmosfera. Na pewno skorzystam jaszcze! Dziękuję bardzo!

Patrycja

Skin Harmony Kosmetologia

zdjecie

Szkolenie bogate w merytoryczną wiedzę, wiele cennych wskazówek przekazanych z energią!

Przyjemna atmosfera. Ciekawie i baz zanudzania.

Bardzo dziękuję!

Jola Pierzakowska

Royal Studio

zdjecie

Mega fajna atmosfera, olbrzymia wiedza przekazywana w profesjonalny sposób. Szkolenia z p. Magdą motywują i pozytywnie nastawiają na pracę i dalszy sukces.

Klaudia Żak

kosmetolog

zdjecie

Magda - profesjonalistka w swoim fachu! Ogrom wiedzy i doświadczenia. Zna odpowiedź na każde zadane pytanie. Świetna integracja w grupie. Na pewno wrócę do Magdy na kolejne szkolenia.

Karolina Istel

Kosmetologia Estetyczna Karolina Istel

zdjecie

Polecam szkolenie u Magdaleny Rycerz-Pal. Bardzo kompetentnie i wartościowo. Dziękuję za informacje i nową enegrgię.

Dominika

DK Kosmetologia Estetyczna

zdjecie

Szkolenia z Panią Magdaleną są zawsze dla mnie bardzo owocne. Wyciągam za każdym razem sporą dawkę wiedzy, którą wykorzystuję w swoim gabinecie DK Kosmetologia Estetyczna. Polecam każdej osobie, która wchodzi w świat kosmetologii, jak i tym które są na ścieżce rozwoju i podnoszą swoje kompetencje.

kosmetonomia.pl
kosmetonomia

Masz pytania?

Napisz do nas!